vstup do mereni objednavka
  
 
   

Kaden - C10

     Indikátor topných nákladů Kaden C-10 je osvědčeným typem indikátoru topných nákladů, který již několik let používáme. Tento indikátor je vybaven radiovým rozhraním R-COM a připravuje se i verze s rozhraním Wireless M-Bus (dostupnost cca 6/2015). Indikátor je inteligentní a na rozdíl od většiny konkurenčních modelů si kromě aktuálního náměru a náměru za předchozí kalendářní rok pamatuje i 18 předchozích měsíčních náměrů. Díky této funkci lze poměrně jednoduše vyfiltrovat období topné sezony. Tím se dají vynechat nechtěné náměry v letním období (jde o náměry vesměs způsobené instalací topných patron do topných žebříků v koupelnách). Firmware indikátoru zapisuje do registrů například i manipulaci s indikátorem při demontáži měřidla z radiátoru.

Kaden C-10

Dokumenty ke stažení

Kaden C-10 - prohlášení o shodě

Kaden C-10 - montážní návod

Kaden C-10 - uživatelská příručka

Počasí Praha

   Radar bouřky

Aktuální čas

Kdo má dnes svátek

Akce dne

  • Měřte ONLINE !!!

    Být Online je moderní. A do budoucna nezbytné. Téměř všichni online nakupujeme, naše děti hrají online hry a my dospělí vystavujeme fotky z dovolené...

  • Kontrolujte vodoměr !!!

    Doporučujeme kontrolovat náměry fakturačních vodoměrů. Nabízíme kontrolní ultrazvukové vodoměry Kamstrup Flow IQ 3100. Rozdíl Vás může překvapit!

  • Ultra přesný vodoměr

    Kamstrup Multical 21 je moderní měřidlo ultrazvukové konstrukce. Tento vodoměr ve všech ohledech předčí "mokroběžnou" konkurenci.  

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 30 hostů a žádný člen