"Jak neumřít v koupelně" - hlásiče CO

Jistě jste již slyšeli o mnoha neštěstích, při nichž došlo k úmrtí nebo vážnému zdravotnímu postižení vlivem otravy kysličníkem uhelnatým (CO). Tento bezbarvý plyn "zabiják" je zcela bez zápachu a jeho koncentrace se může díky poruše na plynovém spotřebiči nebo kouřovodu rychle zvýšit nad bezpečnou mez. Kysličník uhelnatý blokuje vazbu kyslíku na červené krvinky a tím celkem spolehlivě zajistí rychlé selhání organismu. Při zvýšení koncentrace kysličníku uhelnatého v koupelně (nebo jiném místě s plynovými spotřebiči) dochází k otravě velmi rychle. Postižení, kteří otravu naštěstí přežili, se shodují na tom, že od pocítění prvních účinků otravy ke kolapsu uběhlo jen několik vteřin. Většina otrav se odehraje právě v koupelně a mnoho osob postižených otravou umírá právě proto, že se nestihne dostat včas mimo koupelnu, do prostor s přívodem čerstvého vzduchu. A že se Vás to netýká ??? To si myslí hodně lidí, ale jen v České republice se každoročně otáví oxidem uhelnatým několik tisíc lidí...

A jak tedy "neumřít" v koupelně ???

Je to celkem jednoduché. A řešení není ani moc cenově náročné. Stačí si pořídit elektronický hlásič nadlimitního množství oxidu uhelnatého (CO) od firmy Honeywell. V tuto chvíli jsou k dispozici tři typy CO alarmů: XC70, XC100 a XC100D. Tyto hlásiče reagují na zvyšení koncentrace CO ve střeženém prostoru výrazným akustickým signálem a optickou signalizací.
 
Tyto CO Alarmy lze umístit v rámci bytu velmi jednoduše podle návodu k obsluze, v případě zájmu provedeme odbornou montáž a seznámení obsluhy s provozem tohoto důležitého doplňku Vaší domácnosti.

Právě nyní můžete využít speciální zaváděcí ceny:

XC70          899 + DPH 21 %

XC100        999 + DPH 21 %

XC100D    1099 + DPH 21 %

odborná montáž + proškolení obsluhy:     300 + DPH 21 % + náklady na dopravu (volitelně, není nezbytné)

Pořízením uvedených přístrojů chráníte svůj život i život Vašich blízkých !!!

Objednávky: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ostatní služby

Prvoinstalace vodoměrů
 

Rozúčtování nákladů spotřeby vody a tepla

Výměna 
stoupaček
 

Opravy vodoměrných soustav

Automatické zavlažování
 

Kamery
online
 

Přístupové
systémy
 

Hlásiče
CO